Будматеріали

Приватне підприємство «Леман» створене в 1997р.

Останніх декілька років ми активно включилися у виконання державної програми з енергозбереження і займаємося просуванням на ринок України енергозберігаючих будівельних матеріалів.

Наше підприємство є офіційним дилером одного із заводів з виробництва газобетонних блоків автоклавного твердіння польського концерна SOLBET – "SOLBET Stalowa Wola" S.A., який розташований у мальовничому куточку на південному сході Польщі в м. Стальова Воля.

За останні роки впевненно зростає об'єм реалізації газобетону виробництва "SOLBET Stalowa Wola" S.A. Так, якщо у 2006 р. нами реалізовано біля 800 м3 на Західній Україні, то в 2007 р. ця цифра зросла більше ніж в 2 рази, а вже в поточному році об'єм продажу досягає 2500 м3.

ПП «Леман» постійно приймає участь в будівельних виставках Західного регіону, за що неодноразово нагороджувалося почесними дипломами.

За відносно невеликий проміжок діяльності з реалізації газобетону фірми "SOLBET Stalowa Wola" S.A. ми змогли завоювати довіру і прихильність потужних будівельних фірм та індивідуальних забудовників.

З 2008 року ми стали дилерами групи компаній Sobranie group, одного з найбільших виробників в Україні екструдованого пінополістеролу, і постачаємо на територію Львівщини універсальний теплоізоляційний матеріал – Sobra ISOL.

ПП «Леман» має відділ реалізації, свій брокерський підрозділ, який здійснює всі митні процедури, групу експертів з будівництва.

Використовуючи досвід, отриманий колективом нашого підприємства та сучасні технології, ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність. Звертайтесь та приходьте до нас і ми завжди будемо раді допомогти Вам у раціональному вирішенні будівельних питань.

 

camisetas de fútbol 2016

camiseta de futbol online

camisetas de fútbol baratas 2016