Газоблоки SOLBET

Матеріали SOLBET - це результат п'ятидесятирічного досвіду у виробництві газобетону. Послідовна політика розвитку і допрацьована технологія виробництва роблять можливим введення на ринок матеріалу найвищої якості. Система SOLBET - це сучасні матеріали для будівництва довільних будівель. Повна гамма асортименту SOLBET робить можливим будівництво багатосімейної будівлі, так і комерційного об'єкту. Допрацьована система гарантує комфорт виконавцям і безпека інвесторам.

Ніздрюватий бетон SOLBET виготовляється тільки із натуральної сировини - води. піску і вапняка. У якості засобу для утворення пористості використано алюмінієвий порошок, який спричиняє утворення міліонів пор з повітря.
Натуральна сировина, яка використовується при виробництві газобетону SOLBET, гарантує екологічну безпеку. Склад матеріалу забезпечує його цілковиту стійкість до плісняви та грибків.
Окрім цього рівень радіоактивності газобетону SOLBET у порівнянні з конкурентними продуктами значно нижчий. Компанія SOLBET турбується також про навколишнє середовище, застосовуючи енергоощадні технології виробництва.

camisetas de fútbol 2016

camiseta de futbol online

camisetas de fútbol baratas 2016